Kovo 11-osios paminejimas darbais

1990 m. kovo mėn. 11 dieną Lietuvos Respublikos Aukščiausioji Taryba, reikšdama tautos valią, pasirašė aktą „Dėl Lietuvos Nepriklausomos Valstybės Atstatymo“ . Prabėgo dvidešimt metų nuo šios svarbios Lietuvai datos. Visoje šalyje šiai datai paminėti organizuojami įvairūs renginiai.
Neatsiliko ir Veliuonos seniūnija. Klangių kaimo seniūnaitis Albertas, šiai datai paminėti, organizavo renginį – inkilų, grįžtantiems paukščiams, iškėlimą.
Pritarę gyventojai prigamino inkilų. Prasidėjus šventei suskaičiavom nemažą kiekį. Savo gamybos inkilų atsivežė ir svečiai. Nemažai prisidėjo ir kaimo jaunimas gaminant inkilus. Inkilai paprasti ir papuošti linksmais užrašais ant sienelių sukelti rašytojo P.Cvirkos tėviškės sode, jo prieigose, Č.Letuko kaimo turizmo sodyboje, Papiškių kaime. Šurmuliavo nemažas būrys susirinkusiųjų. Skambėjo muzika, klegėjo jaunimas. Vaišinantis karšta arbata ir kaimiškai keptu bulvių plokštainiu, Gabija su draugėmis Lina ir Karolina parodė programėlę su savo dresuotais šunimis. Keturkojai bičiuliai linksmai ir klusniai vykdė savo šeimininkių nurodymus.
Nors diena buvo šalta, vėjuota ir visai nepavasariška, buvo šilta ir gera nuo bendravimo ir puikaus jausmo padarius gerą darbą!

Nuotraukas galite peržiūrėti pasdaudę čia >>>

Filmuota medžiagą galite peržiūrėti paspaudę čia >>>

Jūs galite palikti komentarą užpyldydami apačioje esančia formą.


Vienas atsakymas to “Kovo 11-osios paminejimas darbais”

  1. Dalius rašo:

    Dėkojame Klangiškiams Aurimui ir Vytautui aktyviai prisidėjusiems gaminant inkilus.

Palikti komentarą